top of page

תחומי עיסוק

דיני נזיקין וביטוח

המשרד עוסק בדיני נזיקין על כל היבטיו ובכלל זה בנזקי גוף בגין תאונות דרכים ותאונות עבודה וטיפול בתביעות רשלנות לרבות רשלנות רפואית ורשלנות מקצועית. המשרד עובד בשיתוף פעולה עם רופאים מומחים בתחומים שונים (אורטופדיה, נוירולוגיה, פסיכיאטריה וכו') ומפנה אליהם לקוחות על מנת להכין חוות דעת רפואיות הדרושות לצורך המשך ניהול תיק נזיקין.כמו כן, עוסק המשרד בתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי להכרה בנכות כתוצאה מתאונות שונות. המשרד עוסק גם בנזקי רכוש כולל תביעות שיבוב וטיפול בנזקי פריצה וגניבה.משרדנו מייצג בתחום הנזיקין הן חברות ביטוח והן תובעים פרטיים.

דיני בנקאות

עו"ד שי איל מתמחה בדיני בנקאות ואף מייצג שני בנקים מסחריים גדולים (הפועלים ומזרחי -טפחות). כמו כן, מייצג עו"ד איל לקוחות פרטיים הן כתובעים והן כנתבעים כנגד תביעות של בנקים אחרים ובין היתר, אנו עוסקים גם בטיפול בביטול הגבלה של חשבונות.המשרד מעניק ייצוג לא רק במהלך התביעה המשפטית עצמה אלא גם בשלב הקודם להגשת תביעה, במסגרתו יש חשיבות מכרעת להתייעצות עם עורך דין ויש לנו ניסיון רב בניהול מו"מ ובהגעה להסדרים גם בשלבים מוקדמים של המשפט- דבר החוסך ללקוח הוצאות רבות. 

הוצאה לפועל וכינוסי נכסים

במשרד קיימת מחלקה גדולה המנוהלת ע"י עו"ד שי איל והעוסקת בגביית חובות במסגרת לשכת ההוצאה לפועל אשר מעניקה ייצוג משפטי הן לתובעים (לרבות גופים מוסדיים כגון בנקים וחברות ביטוח) והן לחייבים (לרבות סיוע בהכרזה עליהם כמוגבלים באמצעים ולחילופין בפתיחת תיקי פשיטת רגל ותיקי פירוק).

 

במסגרת הליכי גביית החובות עושה המשרד שימוש בכל האמצעים החוקיים לרבות הטלת עיקול משכורת אצל מעבידים וצדדי ג', הטלת עיקולים על חשבונות בנקים, עיקולי דירות ורכבים ומכירתם במסגרת הליכי כינוס נכסים, עיקולי מיטלטלין, הוצאת פקודות מאסר וצווי הבאה, עיכוב יציאה מהארץ, שלילה ועיכוב החזקת רשיונות נהיגה.

 

המשרד עוסק הן במימוש פסקי דין (לרבות גבייה בתיקי מזונות), הן בגביית שיקים והן במימושי משכנתאות ורכבים ממושכנים.

דיני חוזים

אנו מעניקים ללקוחותינו יעוץ וסיוע בניהול מו"מ לקראת חתימת חוזים ועורכים עבורם חוזים מסחריים מסוגים שונים, חוזי מכר דירות, הסכמי שותפות, חוזי עבודה וחוזי שכירות.

דיני מקרקעין

בהמשרד מעניק שירותים ללקוחותיו גם בדיני קניין ומקרקעין. אנו עורכים עסקאות נדל"ן הן של דירות יד שניה והן בנוגע לדירות חדשות הנרכשות מקבלנים. בין היתר, עוסק המשרד ברישום בתים משותפים וברישום זכויות בלשכת רישום המקרקעין, במנהל מקרקעי ישראל ובחברות משכנות. כמו כן, מתמחה המשרד בהליכים והתנגדויות לפי חוק התכנון והבניה, במיסוי מקרקעין ותשלומי חובה, בייצוג נאשמים בפני בית המשפט לעניינים מנהליים, בתביעות פינוי וסילוק יד ואף בחוזי שכירות.

ענייני משפחה, צוואות וירושות

בהמשרד מייצג לקוחות בבתי המשפט לענייני משפחה ועוסק בין היתר, בתיקי מזונות, בהסכמי ממון ובהסכמי גירושין. אנו מעניקים יעוץ ללקוחות המעונינים לערוך צוואות ומכינים אותן עבורם. הצוואות נחתמות במשרד בפני שני עורכי דין המשמשים כעדים ואשר יוכלו להעיד בעתיד, במידת הצורך, על כשרותה של הצוואה. אנו גם עוסקים בהגשת בקשות למתן צווי ירושה ולקיום צוואות בפני הרשם לענייני ירושה. עורכי הדין במשרדנו מתמנים כמנהלי עזבון בתיקים בהם יש צורך בכך. להרחבה בנושא 

בוררויות

עו"ד שמעון איל משמש כבורר בעניינים שונים ובין היתר, הוא בורר ממונה מטעם התאחדות הכדורגל בישראל.

דיני מקרקעין
דיני תעבורה ומשפט פלילי

המשרד מייצג נאשמים בבתי המשפט לתעבורה במגוון רחב של עבירות לרבות בתיקי גרם מוות ברשלנות. בנוסף, עוסק המשרד בהגשת בקשות לביטול פסילת רשיון מנהלית שניתנה על ידי קצין משטרה.בנוסף מעניק המשרד ייצוג משפטי גם בעניינים פליליים אחרים בערכאות השונות.

דיני עבודה

באנו מופיעים בערכאות השונות של בתי הדין לעבודה ובין היתר, מייצגים תובעים ונתבעים בתביעות הנוגעות להפרת הסכמי עבודה ואי תשלום זכויות סוציאליות ובתביעות לקבלת פיצויי פיטורין.

שירותים נוטריונים

מעבר לניסיון העשיר בתחום המשפטי, עו"ד שמעון איל עוסק בתחום הנוטריוני זה מספר רב של שנים הכולל מגוון השירותים הנוטריוניים, לרבות יפויי כח, תרגומים נוטריוניים, אימות העתקים נוטריוניים, צוואה בפני נוטריון ואימות הסכמי ממון לפני הנישואין. השירותים הנוטריונים ניתנים בשפות העברית והאנגלית. 

 

חשוב לציין כי התשלום עבור שירותים נוטריונים נעשה בהתאם לתעריפים הקבועים בחוק אשר חלים על כל הנוטריונים הפועלים בישראל. להלן קישור לתעריפי שכר הנוטריון:

 

 

 

bottom of page